Říjen 2013

PLL

14. října 2013 v 11:38 | Rosie |  Dear Diary...
Krásné úpravy, záhlaví, strana.. kam se ty moje nápady poděly?
Do černé díry. :D Změnila jsem všechno. Tenhle blog je tu od roku 2008. Můj život byl jako pohádka. Teď se na to podíváte a zjistíte (nějak) že ten blog je tu mnohem kratší dobu. No ale není. Jeden "kámoš" zjistil, že mám blog a vyhrožoval mi, že si ho přečte, když..něco. Už nevím co to bylo. Tak jsem blog zrušila, protože si přece nenechám vyhrožovat! Ale chyběl mi. I když tu nikdo nechodí, mám pocit, že mám něco, kde je jen moje místo. Založila jsem ho znovu, ale už to nebylo ono. Smazala jsem VŠECHNY vzpomínky. No co. Teď už můj život vypadá spíš jak noční můra než jako pohádka.
Proč jsem tu začala znovu psát? Nevím. Vůbec nemám nejmenší tušení. Asi protože nemám nic lepšího na práci.
Začala jsem se díval na PRETTY LITTLE LIARS. Myslela jsem, že to bude volovina, ale je to vlastně docela dobré.

Ehm..

13. října 2013 v 17:30 | Rosie |  Dear Diary...
Už je to rok. Pořádně jsem to zanedbala, že? :D
Projíždím internet a vzpomněla jsem si, že jsem měla blog. Dávná minulost co ? Můj život se TAK změnil od té doby, co jsem tu psala naposled.
Zase jsem změnila školu. Přešla jsem ze soukromého gymplu na státní. Proč? Jo, to by mě taky celkem zajímalo. Všem říkám, že je to kvůli dojíždění a penězům. Asi..asi je to taky jeden z důvodů, ale na ty další jsem asi ještě nepřišla. Nová škola? Mám pocit, jako bych to dělala poprvé. Lidi jsou fajn, ale něco..chybí mi můj starý život. !!! Kdybych tak mohla vrátit čas, prožít všechno znovu. Ale to nejde.
Poslední dobou..čtu si všechno o zrzkách. Vždycky jsem byla pyšná na to, že si můžu říkat zrzka. Nevěděla jsem, že skoro všichni zrzaví (třeba v Americe) jsou šikanovaní. Je to..hnus. Uvědomila jsem si, jaké mám štěstí. Jo, jsou to jen kecy, na které možná někdo jednou narazí. Říkáš si: Co je to proboha za cvoka? A ani se ti nedivím. Jsem cvok. Až moc.
Noví kamarádi? Nevím, jestli jsou to zrovna lidi, se kterýma si rozumím. Moje nejlepší kámošky? Kašlou na mě. Moje staré kámošky z minulé školy? Taky na mě kašlou. Jsem tak trochu sama. Ale já to zvládnu. Jako vždycky. Jen jsem si potřebovala s někým ..ehm..promluvit.

Sakra, jsem fakt cvok.