Ehm..

13. října 2013 v 17:30 | Rosie |  Dear Diary...
Už je to rok. Pořádně jsem to zanedbala, že? :D
Projíždím internet a vzpomněla jsem si, že jsem měla blog. Dávná minulost co ? Můj život se TAK změnil od té doby, co jsem tu psala naposled.
Zase jsem změnila školu. Přešla jsem ze soukromého gymplu na státní. Proč? Jo, to by mě taky celkem zajímalo. Všem říkám, že je to kvůli dojíždění a penězům. Asi..asi je to taky jeden z důvodů, ale na ty další jsem asi ještě nepřišla. Nová škola? Mám pocit, jako bych to dělala poprvé. Lidi jsou fajn, ale něco..chybí mi můj starý život. !!! Kdybych tak mohla vrátit čas, prožít všechno znovu. Ale to nejde.
Poslední dobou..čtu si všechno o zrzkách. Vždycky jsem byla pyšná na to, že si můžu říkat zrzka. Nevěděla jsem, že skoro všichni zrzaví (třeba v Americe) jsou šikanovaní. Je to..hnus. Uvědomila jsem si, jaké mám štěstí. Jo, jsou to jen kecy, na které možná někdo jednou narazí. Říkáš si: Co je to proboha za cvoka? A ani se ti nedivím. Jsem cvok. Až moc.
Noví kamarádi? Nevím, jestli jsou to zrovna lidi, se kterýma si rozumím. Moje nejlepší kámošky? Kašlou na mě. Moje staré kámošky z minulé školy? Taky na mě kašlou. Jsem tak trochu sama. Ale já to zvládnu. Jako vždycky. Jen jsem si potřebovala s někým ..ehm..promluvit.

Sakra, jsem fakt cvok.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama