10th October

10. října 2017 v 17:53 | Rosie |  Dear Diary...
Dnešek začal tak jako každý den...
Budík na 7:00, ale vstala jsem až o 30 minut později, protože moje končetiny odmítají poslouchat (no ne že bych se nějak moc snažila zvednout z měkké a teplé postele..). Barča si spokojeně chrupkala v posteli, protože má školu až odpoledne, zatímco já se vždykcy snažím si potmě namalovat aspoň trochu podobné obočí, udělat si svačinu a zároveň se oblíkat. Nakonec vždycky všechno nějak stihnu a do školy jsem dojela s dobrým pětiminutovým náskokem.
Samozřejmě učitelé si chodí do hodin s nějakým tím zpožděním (ale jenom když já tam jsem brzo. Jinak chodí vždycky přesně) a vždycky řeknou něco jako "Na dnešek jste si měli připravit.." nebo "Poslala jsem vám materiály, které jste si měli vytisknout..". Dneska jsem zrovna byla jedna z těch, kteří něco měli! Byla jsem na sebe dost pyšná. Možná tu výšku zvládnu...
Každopádně, po úmorném dopoledni, kdy jsem měla POŘÁD hlad a kromě svojí svačiny a smoothie jsem si ještě koupila párek v rohlíku, jsem se vydala do centra. Můj cíl byl dneska Whittard, protože já prostě nutně potřebuju mini marshmallows. Paní, co tam prodávala, poznala, že se tam hodně dobře vyznám, a ani se mi nesnažila nic vnutit. Pak jsem se cestou zpátky stavila na Zelňáku - dostala jsem chuť koupit nějaké dobré ovoce na smoothie. Nakonec jsem ale usoudila, že ovoce není třeba když mám marshmallowny a vydala se směrem na tramvaj. Ve Špalíčku je ale obchod, kde mají DVD, plakáty a různé blbůstky z filmů a seriálů. Ve výloze měli Doctor Who rohožku, taaaakže jsem musela jít dovnitř.
Měli hodně věcí Starwars. To mě potěšilo, ale největší radost jsem měla z plakátů. Měli tam BOŽÍ Doctor Who plakáty a já je chci. Bojím se ale, že mi to Barča nedovolí. Na druhou stranu tam měli i amazing plakáty Harry Potter i rohožku a hrnky, což bych možná mohla někde v bytě umístit. Radši jsem ale nic nekupovala, protože kdybych koupila jednu věc, musela bych k ní koupit další a pak další atd...
Cestou na zastávku jsem se vyhýbala Zaře - včera jsem si tam koupila úplně boží žlutou bundičku s kožešinou ;) - abych neměla nutkání se tam vracet pro nějaké doplňky.
V šalině (jak říkají brňáci - já ještě pořád říkám tramvaj) bylo zase hrozně moc lidí. Jsem jediná kdo má paranoiu z toho, že mě někdo okradne a pořád si kontroluje batoh? Jestli jo, tak je s váma něco špatně lidi - hlídejte si svoje věci a nevěřte nikomu!
Doma jsem si zaslouženě udělala hrnek horké čokolády s mýma mini marshmallows a sedla si k notebooku. Aaaa vzpomněla si, že jsem měla jít do knihovny a vytisknout si nějaké materiály na zítřejší ranní hodinu. No. Jsem moc líná na to, abych se tam dneska vracela, tak se v hodině k někomu prostě přitulím a budu doufat, že mě nechá se koukat k němu. Nebo spíš k ní. Máme v oboru 106 holek a jednoho kluka. HEHE. TOP love life right here.
Dneska jsem chtěla jít do kina s TInkou, ale mají všechno v tak blbé časy, že to budu muset nechat na Ostravu. Mám totiž dva volňásky a jsou jenom do 15.10. - zvu kohokoli, když mi koupí popcorn!
Teď hodlám dokoukat další sérii Doctora a udělát si nějakou boží véču.

Napíšu zase zítra ;) 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama