11th - 13th October

13. října 2017 v 18:53 | Rosie |  Dear Diary...
Jop, já vím..napsala jsem, že napíšu "zítra".
Ehm...ups? Trochu jsem to nestihla. Středa je pro mě vždycky nejvíc náročný den - protože je teprv půlka týdne a školu mám na 8:30. Hned v prvním semináři jsme dostali seřváno, protože některé holky si nevytiskly papíry, které jsme měli mít (měly je v mobilu, ale jak paní Doktorka řekla, "Napsala jsem vám, že si je máte vytisknout .", takže jsme ji už dokázali nasrat..) a příště, jestli tohle někdo udělá, tak mu píše absenci, prostě jako kdyby tam nebyl. A to jsem si myslela, že zrovna tahle učitelka bude v pohodě!!!
Sranda byla, že po semináři máme ještě přednášku, takže jsem ji musela poslouchat 3 hodiny v kuse. Lidi, nepamatuju, kdy jsem byla naposled takhle unavená.
Ta hodina potom mě ale docela baví - je to o první pomoci a tak. Tentokrát jsme probírali alergie a infakrt myokardu a cévní mozkovou příhodu. V tomhle předmětu aspoň vidím, proč ho musím umět (ne jako matika a množiny,..)
Pak jsem si zajela domů a pár hodin se válela..s Barunkou jsme si udělaly úžasný oběd - americké brambory, kuřecí kousky a salát. Docela jsme se přežraly, ale byla jsem nejvíc happy na světě.
Pak jsem se vydala do mého NEJOBLÍBENĚJŠÍHO předmětu (společně s matematikou a tělocvikem samozřejmě)...přírodopiiiiis, konkrétně astronomie. Tuhle hodinu jsme dělali takový DIY project. Z ruličky toaletního papíru jsme si udělali dalekohled, nahoru jsme přivázali kus alobalu a do něj vytečkovali špendlíkem souhvězdí. Pak jsme baterkou mobilu zasvítili do roury a na stěně nebo lavici vám to udělá svítící souhvězdí. Joo, to budu s děckama ve škole dělat. No pak se to ale vrátilo do starých nudných kolejí a zbytek semináře jsem prospala s otevřenýma očima. Jediné, co mě v té chvíli udržovalo napůl vzhůru bylo to, že s holkama jdeme po hodině na pivo. Alkoholic-talking hereee.
Šli jsme do hospody zvané Freeland (myslím?) a bylo to boží. Škoda, že nedorazila Monča, ale dostala antibiotika, takže chápu, že asi doma ležela :(
Domů jsem se dostala překvapivě docela brzo. Jela jsem šalinou (pořád mám nutkání psát tramvaj), takže bylo docela brzo. Baru se doma pilně učila - taky bych chtěla mít takovou vůli.
Čtvtek - plánované vstávání v 6:00 (přednáška 7:30), doopravdy jsem vstala v 8:00. Na přednášku jsem se vybodla, protože prostě byla MOC BRZO! Kdo má vstávat takhle brzo? Bohužel na tělák v 10:15 jsem už šla a dělali jsme sprinty (yay). Docela mě bolí nohy a zadek, což ale asi znamená, že to něco udělalo.
Jela jsem studentem v 18:30 - do té doby jsem se válela...já vím, mohla jsem psát tohle, ale fakt se mi nechtělo. Sorry. Ve Studentovi vedle mě seděla do Olomouce jedna paní, která byla očividně učitelka, protože cestou opravovala diktáty. Moje budoucnost, že by? V Olomouci nastoupil nějaký týpek, který doslova "dotancoval" na místo. Prostě šel uličkou kolem mě a najednou udělal otočku, sedl si a otočil se na mě a řekl "Dobrý večer." a měl na sobě nějakou košili :DDD V té chvíli mi to ale vůbec nepřišlo vtipné. Teď když si na to vzpomenu, tak to bylo fakt funny.
No, doma na mě čekalo víno, večeře i plná lednička. A rodinka. Best.
Dneska - pátek 13. Nějak jsem to neřešila, asi hlavně protože jsem měla pocit, že je sobota. Ale to se občas stává, ne? Šla jsem místo mamky do obchůdku a překvapilo mě, jak si ještě všechno pamatuju. Taky jsem zapomněla, jaké tady máme úchylné staré chlápky. Jeden přišel do obchůdku a zeptal se mě, jestli budeme prodávat perníčky (řekla jsem mu že jo, ale až později) a začal mi vyprávět jak si s nimi chce ozdobit vánoční stromek (wtf) a jestli mu ho nazdobím (?!?!) a že mi hoodně zaplatí (ewwww). Tak jsem mu řekla, že peníze nepotřebuju a že už mám hodně stromků na nazdobení. Fuj, disgusting.
Jop, myslím, že tohle už je dost dlouhý článek ;) tak zase příště (ne zítra, ale je to možné)


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama